:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1402/04/13 21:14:57
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران:
سه جشنواره رسانه ای به مرکزیت استان مازندران برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: سه جشنواره رسانه ای به مرکزیت استان مازندران برگزار می شود که هم اکنون سایت های مربوط به جشنواره راه اندازی و اهالی رسانه می توانند آثار خود را بارگذاری کنند.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: سه جشنواره رسانه ای به مرکزیت استان مازندران برگزار می شود که هم اکنون سایت های مربوط به جشنواره راه اندازی و اهالی رسانه می توانند آثار خود را بارگذاری کنند.

علوی در مراسم رونمایی از پوستر سه جشنواره رسانه ای مازندران در فرمانداری شهرستان چالوس اظهار داشت: استان مازندران دارای 417 رسانه اعم از 19 روزنامه ، 36 هفته نامه ، 179 پایگاه خبری ، 93 رسانه الکترونیک غیر برخطر و 90 نشریه بوده که دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات هستند و 110 روزنامه سراسری نیز در این استان دارای سرپرستی می باشند.

وی گفت: از مجموع رسانه های استان مازندران 70 نشریه به صورت تخصصی فعالیت دارند و انتشار می یابند و 540 نفر از اهالی رسانه مازندران عضو خانه مطبوعات ، 650 نفر از اهالی رسانه استان مازندران عضو سامانه جامع رسانه ای کشور تا کنون هستند.

معاون فرهنگی ، رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بیان داشت: جشنواره رسانه ای خزر که بعنوان پیش جشنواره بین المللی آستراخان روسیه محسوب می شود خبرنگاران می توانند آثار منتشره خود از 1 فرودین 1401 الی 30 خرداد 1402 را در محور های حوزه منابع طبیعی ، زیست محیطی وو گردشگری دریای خزر  را تا تاریخ 15 تیر 1402 به آدرس http://khazar.pressfestival.ir   ارسال کنند که اختتامیه این جشنواره شهریور 1402 به میزبانی شهر چالوس برگزار می شود.

علوی بیان داشت: دومین دوره جشنواره رسانه ای منطقه شمال نیز با محوریت گردشگری و مدیریت شهری با هدف ایجاد فضای رقابتی بین رسانه های شمال و معرفی مدیریت های برتر شهری در حوزه گردشگری برگزار می گردد که خبرنگاران می توانند آثار منتشره خود از 1 فروردین 1402 تا پایان شهریور 1402 را تا تاریخ 10 مهر 1402 به آدرس http://shomal.pressfestival.ir  ارسال کنند و اختتامیه این جشنواره آذر 1402 به میزبانی شهر هچیرود برگزار می شود.

وی تصریح کرد: نهمین دوره جشنواره رسانه ای استان مازندران نیز با محوریت موضوعات زیست محیطی ، منابع طبیعی ، صنعت ، معدن ، گردشگری ، سبک زندگی ایرانی اسلامی ، دستاورد های انقلاب اسلامی و... برگزار می شود که خبرنگاران مازندرانی می توانند آثار منتشره خود از که از فروردین 1401 الی پایان خرداد 1402 منتشر شده را تا تاریخ 15 تیر 1402 به آدرس http://mazandaran.pressfestival.ir ارسال کنند و اختتامیه این جشنواره آبان 1402 به میزبانی شهرستان چالوس برگزار می گردد.