:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1402/07/22 16:00:23
/ اختتامیه دومین دوره جشنواره رسانه ای شمال همزمان با دهه مبارک فجر /
مهلت ارسال آثار به دومین دوره جشنواره رسانه ای شمال تا تاریخ 30 آبان تمدید شد
به اطلاع می رساند با توجه به درخواست اهالی رسانه استانهای شمالی ، مهلت ارسال آثار به دومین دوره جشنواره رسانه ای منطقه شمال تا 30 آبان 1402 تمدید شده است و اختتامیه آن همزمان به دهه مبارک فجر به میزبانی شهر هچیرود واقع در شهرستان چالوس برگزار می شود.

به اطلاع می رساند با توجه به درخواست اهالی رسانه استانهای شمالی ، مهلت ارسال آثار به دومین  دوره جشنواره رسانه ای منطقه شمال تا 30 آبان1402 تمدید شده است و اختتامیه آن همزمان به دهه مبارک فجر به میزبانی شهر هچیرود واقع در شهرستان چالوس برگزار می شود.

اهالی رسانه استانهای شمالی می توانند آثار خود در بخش های مختلف تعیین شده که از فروردین 1402 تا تاریخ 30 آبان1402 در رسانه ها درج شده است در سایت جشنواره دوممین دوره جشنواره منطقه ای شمال بارگذاری نمایند.

آدرس سایت دومین دوره جشنواره رسانه ای منطقه شمال :
http://shomal.pressfestival.ir


این جشنواره با محوریت با محوریت گردشگری و مدیریت شهری برگزار می شود  و اهداف این جشنواره اعم از ایجاد فضای رقابتی بین آثار مطبوعاتی و رسانه‌ای  شمال کشور ،  معرفی پتانسیل های گردشگری ، ساحلی ، رسانه ای و مدیریت شهری هچیرود و شمال کشور ، ارتقاء سطح کیفی خبر و اطلاع‌رسانی  شمال کشور ، ایجاد همگرایی بین رسانه‌های  شمال کشور ، معرفی رسانه‌های شمال بین شهروندان  ،  معرفی جاذبه های گردشگری شمال کشور  و  معرفی مدیریت های شهری برتر در بخش گردشگری و ساحل  می باشد.

محورهای اصلی جشنواره  مدیریت شهری و توسعه گردشگری شهرهای شمال ،  معرفی جاذبه های گردشگری شمال ،  آداب و رسوم شهرهای شمالی ،  شهرسازی مدرن همراه با نگاه جذب توریست در شهرهای شمالی و  مدیریت گردشگری در شمال و بخش ویژه جشنواره نیز هچیرود ، شهر فرصت ها می باشد.

خبرنگاران استانهای شمالی می توانند در بخش های گزارش  ، یادداشت /مقاله خبر  ، مصاحبه ، عکس (تک عکس و گالری) ، چند رسانه ای ، تیتر و  طراحی و صفحه آرایی آثار خود را ارسال کنند.

هر متقاضی تنها می تواند در 3 بخش و در هر بخش 3 اثر را ارائه دهد که مجموعا 9 اثر می باشد، در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی انتخاب و بقیه را حذف خواهد نمود.